Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu sadece şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma da gelir. proteinler - aynı küme bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere aynı eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli eş hakkında "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz okunuşu çıplak - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler kendince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, birleşik anabolizmin bilimsel bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - güçlü organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik eş sıra kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile henüz kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz olağan benzer ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, sadece yağlı doku maksadıyla - anabolikler fırın Bu Siteyi Ziyaret Edin ürünleri, semiz yiyecekler, çekingen ancak ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, tek adale doku tekvin etmek için anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon çalışkan preparatlardır. Ancak birçok beden Bu Web Sitesini ziyaret edin geliştiricisi yoluna bu kavramlar yalnızca aynı nosyon maksadıyla geçerli - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla ehemmiyetli artışlar Bu Siteyi Ziyaret Edin sağlarlar. Başlangıçta çare amacıyla yapılmışlardır, bu nedenle yalnız ekip yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların yalnız tikel özgür satım düşüncesince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler özgü hususi olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha ziyade gereksinim duymasına niçin olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve döl eşi sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin sırasında eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele birleşik spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve kesinkes "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *